Aquapark "Fala" w Stanisławowie Pierwszym

Liczba odwiedzających: 13755

Pływalnia sportowa


Największa niecka o wymiarach 25 m x 12,5 m i głębokość od 130 cm do 180 cm. Podzielona jest na 6 torów ze słupkami startowymi. Dysponuje pełnym wyposażeniem, m.in. urządzeniami sygnalizacji falstartu, nawrotu w stylu grzbietowym, które umożliwiają organizację zawodów.


Niecka rekreacyjna


Druga co do wielkości niecka, ma wymiary 15 m x 5,7 m i głębokość 1,1 metra. Oferuje różnorodne atrakcje – podwodną leżankę z hydromasażem, dwa kołnierze z których wypływają strumienie wody, masujące kark.

Wanna z hydromasażem


Wanna z hydromasażem przeznaczona dla 6 osób, pięknie usytuowana przy oknie ozdobionym kolorowymi luksferami, z widokiem na las.


Sauna sucha


Po aktywnie spędzonych chwilach w wodzie, można odpocząć w suchej saunie, w której temperatura będzie dochodziła do 110 stopni Celsjusza


Zjeżdżalnia


Zjeżdżalnia ślimakowa długości ok. 70 metrów prowadzi do niecki rekreacyjnej. Dostarczy wszystkim wiele radości i prawdziwej adrenaliny.
Basen Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym
B
Basen Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym, foto nr 1, Basen Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym, foto nr 2, Basen Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym, foto nr 3, Basen Aquapark Fala w Stanisławowie Pierwszym, foto nr 4,